راهنمای انتخاب شلوار جین برای هیکل‌های گلابی شکل

راهنمای انتخاب شلوار جین برای هیکل‌های گلابی شکل

اگر بالاتنه‌تان لاغر اما ران‌ها و باسن‌تان پر است، اصطلاحا هیکلی گلابی شکل دارید. شاید پیدا کردن لباس‌هایی مناسب که ترکیب و فرم بدن‌تان را بهتر به نمایش بگذارد راحت‌تر باشد، اما هنوز با انتخاب شلوار جین مشکل دارید. در ادامه با معرفی بهترین شلوارهای جین برای هیکل گلابی شکل با آکادمی براتی همراه باشید.

جین‌های راسته

اگر جین‌های چسبان دوست دارید اما هیچوقت با پوشیدن‌شان راحت نبوده‌اید می‌توانید از جین‌های راسته استفاده کنید. با پوشیدن این نوع شلوار قدری لاغرتر نیز بنظر خواهید رسید. بهتر است شلواری تیره‌تر انتخاب کنید.

جین‌های چسبان

چرا خانم‌های پرتر نمی‌توانند شلوارهای چسبان بپوشند؟با اینکه شاید این گونه شلوارها با توجه به شکل بدن‌تان انتخاب شماره یک شما نباشند، اما پوشیدن‌شان هم مانعی ندارد فقط باید درست انتخاب کنید. بهتر است در جین‌های چسبان به دنبال شلوارهای کشی و رنگ تیره باشید. می‌توانید از بین شلوارهایی که پشت‌شان بلندتر از جلویشان هم هست انتخاب کنید تا در حین نشست و برخاست راحت‌تر باشید.

جین‌های دمپا گشاد

شلوارهای دمپا برای متناسب‌تر نشان دادن هیکل‌های گلابی شکل عالی هستند. پاچه‌های گشادتر باعث می‌شود که پاهایتان در جهت ران و باسن یکدست و راسته بنظر برسند. این جین‌ها را همچنین می‌تواند با بوت‌های پاشنه بلند، کفش‌های پاشنه بلند و کفش‌های پاشنه تخت پوشید. در کل همیشه سعی کنید جین‌های رنگ تیره را انتخاب کنید و حواستان باشد که خیلی چسبان نباشند.

شلوار جین راحت

این شلوار جین‌ها از آن جهت راحت نامیده می‌شوند که ظاهری شبیه به شلوارهای معمولی دارند. این شلوارها اغلب دور کمر پهنی دارند و تا زیر کمر می‌آیند و همچنین جیب پشت بزرگ‌شان باعث می‌شود لاغرتر بنظر برسید. این شلوارها از آنجا که کل میان تنه را می‌گیرند باعث می‌شوند قوس و انحناهایتان کمتر به چشم آمده و هیکلی راسته‌تر داشته باشید. در انتخاب این شلوارها هم بهتر است که رنگ‌های تیره‌تر را انتخاب کنید.

نکته‌ای درمورد جیب‌ها

بعضی شلوارها، جیب‌های کناری‌شان حین نشست و برخاست باز شده و ظاهری جالب ایجاد نمی‌کند، اگر با چنین مسئله ای مواجه هستید می‌توانید جیب‌ها را بدوزید تا شلوار کاملا راسته و صاف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس